פאשיסטים: אם עליתם לשלטון, כאן ההוכחות נגדי

לאחרונה, כזכור, שאל גדי טאוב את זהבה גלאון אם היא שמחה ביום העצמאות בתכנית רדיו והופתע מכך שהאשימו אותו במקארתיזם. השאלה הזו מצטרפת לבון טון טוקבקיסטי ידוע, בון טון שניתן לראות גם בתגובות לדיונים בבלוגים שמאלנים למיניהם – האם השמאל המבקר את המדינה אוהב אותה?

לא אענה בשם השמאל ואף לא בשם חברי (או חברי הלהקה שלי כפי שאנשים מסוימים ינסו להגדיר) אלא בשם האדם היחיד שאני יכול לענות בשמו – אני.

ובכן, התשובה פשוטה, וחד משמעית – לא.ההסבר מתחלק לשניים, כללי ופרטני.

כללי – אהבה היא לא הרגש שאני נוטה לאפיין אותו כאפשרי כשזה נוגע ל"מדינה". ישראל או כל מדינת לאום אחרת היא הגלגול האופנתי הנוכחי של המנגנון הבירוקרטי המאפשר לאדם לנהל חיים חברתיים. לפני המדינה היו מנגנונים אחרים. אינני נביא, אבל אני מהמר שאת מדינת הלאום יחליף מנגנון אחר. ובכן מנגנונים בירוקרטיים יכולים לעורר אצלי רגשות – הערכה, סלידה ועוד. אבל רגש אחד הם לא מעוררים אצלי – אהבה. את רגש האהבה אני נוטה לשמור בדרך כלל ליצורים חיים – ברך כלל אנשים. לפעמים אני יכול להגדיר אהבה את מה שאני מרגיש כלפי דברים שגורמים לי לתגובה רגשית או חושנית טובה – אוכל טוב, יצירה תרבותית טובה. אבל אפילו עובדה זו היא הרחבת גבולות המושג. למרבה השימחה השתתפות במרחב החברתי הדמוקרטי לא אמורה לדרוש אהבה אלא קבלה מסוימת של כללי המשחק.

לכן תשובתי השלילית אינה תלויה במקרה הפרטי – הייתי עונה "לא" אם הייתי חי בארה"ב, בסומליה, בשוודיה, בטאג'יקיסטן, או בגרמניה הנאצית.

אבל בכל זאת אוסיף את הגורם הפרטני – מדינת ישראל איננה המקום הכי רע על פני אדמות, אם הייתי חושב שדירוג מידת ה"טוב" של מדינות חשוב, אולי הייתי בונה דירוג כזה ואולי בדירוג הזה ישראל אף הייתה מתמקמת בחצי הראשון של הטבלה. אבל אינני חושב שזה חשוב ולא אטרח להרכיב את הדירוג הזה. גם אם מדינת ישראל היא המינה ה"טובה" ביותר שאפשר למצוא על כדור הארץ, זה לא משנה את עובדת היותה מדינת אפרטהייד גזענית, מיליטריסטית, סמי-תיאוקרטית, המתקיימת כשמגפה מונח על צווארם של כמה מיליוני אנשים. על פי הגדרת ה"אהבה" של מגיבים כמו "אני גם" מהלינק למעלה – אינני אוהב את המדינה – כי אם שונא אותה שינאה תהומית.

אבל, גם אם אניח באופן היפותטי שאפשר לאהוב מדינה, מבקריה של מדינה, אוהבים אותה יותר מכל מצקצקי הלשון, מכל אנשי "יש לנו את הצבא המוסרי ביותר בעולם" למיניהם", מכל אותם אנשי "לפחות כאן אתה יכול לכתוב מה שכתבת".- ולו רק לאור העובדה שאני מסתכל למעלה ולא למטה. אני לא מסתכל על כמה "רעה" יכולה הייתה המדינה להיות, אלא לכמה "טובה" היא צריכה לשאוף להיות. זו הגדרת הפטריוטיות המועדפת עלי.

11 Responses to “פאשיסטים: אם עליתם לשלטון, כאן ההוכחות נגדי”


 1. 1 שי 17 במאי 2009 ב- 1:46 AM

  מעניין, בדיוק יצא עכשיו סרט דוקומנטרי על עמוס עוז בו הוא דווקא מתעקש על זה שהוא (ויש להניח שהשמאל שהוא מייצג) מאד אוהבים את ישראל ואת התרבות שלה ולא היה רוצה אחרת. השמאל הפוסט-ציוני, לדידו, אימץ את הגדרת הימין ל"ציונות" – ציונות של "ציון" השלמה, ואילו הוא דבק בהגדרה המקורית (לטענתו) – ציונות במובן של הגדרה עצמית.

 2. 3 orbar 17 במאי 2009 ב- 1:57 AM

  יש לי כמובן ויכוח עם דעה זו של עוז לגבי עד כמה ההגדרה הזו של ציונות עומדת, או יכולה בכלל לעמוד, במבחן המציאות.

 3. 5 אני גם 17 במאי 2009 ב- 10:18 AM

  הערה אחת קטנה לסדר היום:
  איך אתה יודע שאתה קיצוני? כשהמילה פטריוטית מקבילה אצלך לפאשיזם.

 4. 6 orbar 17 במאי 2009 ב- 11:37 AM

  אתה בטוח שאתה מגיב לפוסט הנכון. כי אני לא כתבתי את זה.

 5. 8 ר.בקצה 20 במאי 2009 ב- 4:22 PM

  מי ביקש ממך לאהוב את ה"מדינה"?
  רק אנא ממך, הפסק להרעיל בארות במסווה של לוחם לזכויות אדם.
  חושב שזו ארצם של הערבים? צא מהארון ואל תעטוף זאת בכל מיני מלל שלימדו אותך באקדמיה

 6. 9 orbar 20 במאי 2009 ב- 10:59 PM

  מי ביקש ממני לאהוב את המדיה? בדרך כלל חארות מהסוג שלך.

  ומצטער קריאתך אלי להוריד את המישלב המחשבתי שלי היא סתם מגוחכת.

  ובאמת שאין לי זמן להרעיל בארות, אני עסוק בקניית סכינים ותקיעתם בגבות.

 7. 11 שבתאי לוי 3 ביולי 2009 ב- 3:49 PM

  מיהו סוציאליסט? מאי 09
  ומיהו רשע?

  מרבית מהנשאלים לשאלה זו, ישיבו שסוציאליסט הוא זה שתומך במעמד הפועלים ובפרולטריון, מתנגד לניצול ולדיכוי, לקיפוח ואפליה של הערבים והמזרחיים, לאפרטהייד, לקולוניאליזם, לאימפריאליזם ולהפרטה, למלחמות ולגזענות. התשובה לשאלה השנייה, תהיה מן הסתם היטלר והנאצים, האמריקאים, מדינת ישראל, ועוד מדינות רודניות, שהם הרשעים.

  מי שישיב כך, הוא טיפש, שקרן, צבוע ומתחסד, התשובה הנ"ל הייתה נכונה עד המאה ה19. החל מהמאה ה20, תשובה זו היא שקר גס וסילוף זדוני של המציאות.

  אם זה כך, אז מיהו סוציאליסט בימנו? ומיהו הרשע?

  גדול הסוציאליסטים בעת החדשה, הוא אדולף היטלר, מקימה ומנהיגה של מפלגת הנציונאל-סוציאליזם הנאצית. היטלר, שחולל את מלחמת העולם השניה, ואת השואה, וגרם למותם של מיליוני בני אדם, סלבים, יהודים, צוענים ועמים רבים, שאינם בעלי מבנה גולגולת נכונה, ושטוהר הגזע שלהם פגום, לא היה רשע כלל וכלל. היטלר, שהיה איש חזק וחכם, ועמד לרשותו צבא חזק, יכול היה להרשות לעצמו לכבוש להרוג, להשמיד את החלשים, ולחולל את השואה. היטלר שהיה איש חביב ונחמד, רחמן בן רחמן, צדיק-תמים, וחסיד אומות העולם, לא היה רשע, חרף מעשיו הזוועתיים, משום שהיטלר היה חזק וחכם!!!. איש חזק איננו רשע!. החלש וחסר הישע, הוא הרשע!.

  לפי תורת הגזע וחוקי הטבע, שהיטלר היה מחסידיה הנלהבים ביותר, ומאדריכליה, מותר לעם האדונים הגרמני, לחזקים, ללבנים, לחכמים, למתקדמים ולתרבותיים ולמוסריים, לטרוף, להרוג, להשמיד, לכבוש, לנצל, לשעבד ולדכא, את החלשים, השחורים, העניים, נחותי הגזע, שאינם בעלי מבנה גולגולת נכונה, הרשעים וחסרי הישע, המפגרים, הפראים וחסרי התרבות. תורתו הקדושה והתמימה של האדמו"ר היטלר, זצוק"ל, מיושמת בידי תלמידיו החזקים, אדוני הארץ והעולם, יורשיו וממשיכי דרכו, ארה"ב והציונות, שכובשים, הורסים ומשמידים תשתיות, רודים ומשעבדים. מעשיו הנפשעים והזוועתיים של היטלר, לא נבעו מרשעותו, אלה, מעצם היותו חזק!!!.

  היטלר, שהיה פסיכופט, צריך היה להיות מאושפז כל ימיו בבית חולים פסיכיאטרי. אבל היטלר היה איש טוב, חזק וחכם, דמגוג, כריזמטי, ומנהיג שגרר אחריו מיליונים אל מותם, והצית את מלחמת העולם ה2. אדם טוב, חזק, חכם, כריזמטי ודמגוג, מחרחר מלחמות, שהורג משעבד ומשמיד את העמים החלשים והנחותים, שכובש שטחים נרחבים להקמת התנחלויות, ומנהיג שגורר אחריו המונים, אינו יכול להיות פסיכופט!. הקורבנות של החזקים, (ישראל, ארה"ב), החלשים, הטיפשים והרעים, הטרוריסטים, שהם דחויים ושנואים, ושאף אחד לא רוצה לשמוע מהם וללכת אחריהם, הם הפסיכופטים, ואותם עוצרים, הורגים, ומאשפזים!. "חוכמת המסכן בזויה, ודבריו אינם נשמעים" (קהלת).

  (במדינת ישראל מאושפזים בכפיה המוני בני אדם, חלשים, שעקב חולשתם הוגדרו כ"חולי נפש". חלק מה"חולים" מתים מהרעלות עקב ניסויים ב"תרופות" שמלעיטים אותם רופאים פסיכיאטרים פושעים, קולגות של מנגלה).

  גם האמריקאים, אדוני העולם, החזקים, העשירים והחכמים, הרחמנים בני רחמנים, שפלשו לדרום מזרח אסיה, לעיראק, לאפגניסטן, ולעוד מקומות, כבשו, הרסו, בזזו את אוצרות הטבע של העניים וטבחו, אינם הרשעים, משום שיש להם צבא חזק, ונשק רובוטי, ומשום שארה"ב מעצמה חזקה ועשירה, ויש לה תעשיות מות, שמייצרות כמויות אדירות של נשק, ולכן מותר להם לפלוש לארצות רחוקות, לכבוש, לדכא ולהרוג, (סי.אי.אי), ולשדוד אוצרות הטבע של החלשים והעניים, חברי התרבות ופגומי הגזע, שהם הרשעים. האמריקאים, יפי הנפש, שוחרי השלום והצדק, חסידי אומות העולם, שולחים את צבאם לכל מקום בעולם, המצויד במיטב הנשק החדיש, רובוטי וקטלני, על מנת להשכין שלום, שלום נוסח אמריקה, fax Americana.

  גם מעשיה הטובים של מדינת ישראל בשטחים הכבושים, ויחסה לערבים ולבדואים, איננה הרשע. היהודים, אדוני הארץ והעולם, שהם, כידוע לכל, חזקים וחכמים, רחמנים בני רחמנים המה, ושוחרי שלום וצדק ומוסריים. הכבוש והדיכוי של מדינת ישראל, (כיבוש מוסרי, הומאני, יריות באוויר, יורים ובוכים, רחמנים בני רחמנים), נובעים מכוחה הצבאי העצום, שהוא הרביעי בגודלו בעולם, ומתעשיות המוות, שמיצרים, נשק להשמדה המונית, כימי אטומי ובקטריולוג, ומייצאים אותם לרודנים בכל העולם. פשעי המלחמה ומעשי הזוועה של ישראל, הכבוש והדיכוי, הפקעת האדמות וההתנחלויות, הריסת הבתים, והטבח בערבים, אינם רשעות, כלל וכלל לא.

  כידוע, עם האדונים היהודי, הם מוסריים, רחמנים בני רחמנים, בחיר העמים ועם סגולה, ובעלי מבנה גולגולת נכונה, הטוב שבעמים והטהור שבגזעים, שאלוהים בחר בהם מכל העמים, ורוממם מכל לשון. מדינת ישראל, מדינת עם האדונים היהודי, שהיא חזקה, ושברשותה צבא חזק, מערכות נשק מתוחכמות, רובוטים לוחמים, ונשק אטומי, כימי ובקטריולוגי, רשאית, לפי תורת הגזע, וחוקי הטבע של היטלר, להרוג, לכבוש, לדכא לנצל, לשעבד, ולהשמיד את אויביה החלשים והרעים, שאינם בעלי מבנה גולגולת נכונה. ליהודים, עם האדונים, החזקים והטובים, האשכנזים, הרחמנים בני רחמנים, בעלי מבנה הגולגולת הנכונה, שאלוהים בחר בהם מכל העמים, ולמדינת ישראל, שוחרת השלום והצדק, יש 6 מיליון סיבות טובות לרצוח ערבים חלשים, תת-אדם ונחותים, עניים ורשעים, שאינם בעלי מבנה גולגולת נכונה, ושאלוהים לא בחר בהם מבל העמים, כנקמה על השואה. אלוהים, שבחר ביהודים הטובים, המוסריים והחזקים, מכל העמים, טהורי הגזע, ורוממם מכל לשון, ציוה אותם להרוג, להשמיד ולאבד את כל הגויים, ככתוב בתורתם הקדושה והתמימה:" הטוב שבגויים – הרוג!!!", :"למען תאריכון ימים………".

  אדולף היטלר, שהיה דמוקרט, סוציאליסט, פציפיסט, ושוחר שלום וצדק, אימץ את הסיסמה הרומית העתיקה: "הרוצה בשלום – ייכון למלחמה". והכן, היטלר ביצע סיסמה זו הלכה למעשה, פתח במלחמת עולם, כבש את כל אירופה, השמיד 6 מליון יהודים, וגרם למותם של כ55 מליון בני אדם, והשכין שלום עולמי נאצי. ("fax nazikana")

  גם מדינת ישראל, הפציפיסטית, והדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון, שוחרת השלום והצדק, ואשר מוכנה למען השלום הנכסף והמיוחל להרוג, להשמיד ולאבד את כל הערבים, אימצה סיסמה זו, בשינויים קלים,:"הרוצה בשלום אמת – ייכון למלחמת השמד". שר החוץ החדש ליברמן, צדיק הדור, יפה הנפש, חסיד אומות העולם, פציפיסט ושוחר שלום וצדק ידוע, מוכן, למען השלום הנכסף עם הערבים, משאת נפשו מימים ימימה, להילחם מלחמת חורמה למען השלום, עד לערבי האחרון. ככתוב בתורת ישראל הקדושה והתמימה, :"השמד תשמידום, הרוג תהרגום", (שלום ציוני – fax zionikana)

  לחזקים, לעשירים, לחכמים ולטובים, יש עכשיו נשק חדיש, נשק היי-טק, נשק רובוטי. וזאת, בנוסף לסוגי הנשק החדיש והמתוחכם, שיש להם בשפע. בעזרת הנשק הרובוטי, החדיש, היעיל והמתוחכם, ניתן יהיה להשמיד בקלות את החלשים והנחותים, מהר, חזק ואלגנטי, ללא כל סיכון. החלשים, העניים, הטיפשים והנחותים לא יהיו מסוגלים להילחם נגד הלוחמים הרובוטים, בעלי הטכנולוגיה הגבוהה, והחזקים ישמידו את החלשים עד האחרון שבהם, יפלשו ויכבשו את ארצם, ויגזלו את אוצרו הטבע שלהם, ויקימו קולוניות. (לנאצים הטובים והחזקים היו תאי גזים ומשרפות).

  גדול הסוציאליסטים העבריים, הוא שמעון פרס, סגן נשיא האינטרנציונאל הסוציאליסטי, סוחר נשק ומקים הכור האטומי, מחזיק במניות תדירן, ובעל נכסים.

  דוד בן גוריון, ראש הממשלה הראשון, (הפיהרר הציוני הראשון), שדיכא באכזריות את שביתת הימאים בשנות ה50, היפלה וקיפח את עדות המזרח ואת הערבים, היה סוציאליסט גדול. בן גוריון, כשהיה פועל ביקב, ביצע בזמנו את השביתה הראשונה ביקב, שעבד שם בצעירותו. "מנהיג הפועלים" הדמגוג בן גוריון, טבע את האמירה השקרית והדמגוגית "ממעמד לעם", – כאילו אין מעמדות, וכולנו עם אחד.

  גולדה מאיר, הסוציאליסטית הגדולה וההומניסטית הדגולה, :("אין עם פלסטיני"), שהייתה פעם ראש ממשלה, אמרה שאנחנו מוכנים לסלוח לערבים הרשעים שרצחו את בנינו, אבל לא נוכל לסלוח לערבים הרעים והרשעים, על שאילצו אותנו להרוג את ילדיהם!. ואכן, במלחמות האחרונות בעזה ובלבנון, (האחרונות?!), נהרגו המון ילדים פלסטינים, כעונש על כך שהערבים הרשעים אילצו את היהודים הטובים, והחזקים, הרחמנים בני רחמנים, ואת מדינת ישראל, הדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון, שוחרת השלום והצדק, להרוג ילדים ערבים, ולהרוס את בתיהם. עם האדונים היהודים, הם, כידוע לכל, טהורי גזע, בחיר העמים ועם סגולה, הטוב שבעמים והטהור שבגזעים, רחמנים בני רחמנים, וצדיקים גמורים, שוחרי שלום וצדק, בעלי מבנה גולגולת נכונה, וחסידי אומות העולם.

  "המיליונר הסוציאליסט", חברו של שמעון פרס,

  מפלגת העבודה, שהם כידוע סוציאליסטים גדולים. גם מרצ הם סוציאליסטים.

  אמר פעם דמגוג סוציאליסט, שמאלני וציוני, שרק בזכות הסוציאליזם, הצליחה המדינה הציונית לכבוש, לגרש את הערבים, (האל-נכבה, השואה הפלסטינית), להפקיע ולהשתלט על האדמות הערביות.: ("לציונות, לסוציאליזם ואחוות עמים", – סיסמת הכזב של הקיבוצים שהוקמו על האדמות הערביות). (מהסיסמה הכוזבת והשקרית נותרו רק הציונות, האדמות שנשדדו, וההפרטה).

  אם כן, מי הם הרשעים?

  הרשעים הם החלשים, העניים, המנוצלים, המשועבדים והמדוכאים, הנחותים, פגומי הגזע, וחסרי הישע, שאין להם כוח להגן על עצמם, ואין להם צבא חזק. הפלסטינים, האינדיאנים באמריקה, שנרצחו ונטבחו בהמוניהם, מקדשיהם חוללו ונבזזו, כלי הזהב של מקדשם נשדד והותך למטילים על ידי הספרדים והאמריקאים, היהודים והצוענים בשואה, הארמנים והאשורים בטורקיה, הכורדים בעיראק וטורקיה, האבוריגנים באוסטרליה וטסמניה, המאורים מניו זילנד, האררו באפריקה, ועוד שבטים ועמים באפריקה, אסיה ואמריקה, שהושמדו כליל, ונרצחו עד האחרון, ונעלמו, משום שהם חלשים, אינם ידידי ישראל וארה"ב, פרימיטיוים, נחותי גזע, פראים ורשעים גמורים.

  הנאצים, עם האדונים הגרמני, כלאו את היהודים במחנות ריכוז, הלבישום בגדי אסיר, שיעבדו אותם, ("העבודה משחררת"), כינו אותם "פושעים", ורצחו אותם. זוהי אשמתם של היהודים בשואה, הערבים שתחת שלטון ישראל, וכל יתר קורבנות השמדת-עם של האימפריאליזם והקולוניאליזם, באפריקה, אסיה, אוסטרליה ואמריקה, והציונות, שהם חלשים, פרימיטיבים, ואין להם צבא, אין להם נשק רובוטי, ואינם רוכשים נשק מישראל, או מארה"ב. אלו הם הפושעים האמיתיים, הברברים הפראים, נחותי הגזע, וחסרי התרבות, ולכן מותר לכבוש ולדכא אותם, להתנחל, לגזול את אדמתם ואוצרות הטבע שלהם, לנשלם, לשעבדם ולהופכם לעבדים, וגזר דינם מוות.

  הנאצים, האמריקאים והציונים, עם האדונים, החזקים והטובים, והמוסריים, שהם בעלי הכוח והשררה, אנשי התרבות, שברשותם צבא אדיר, נשק להשמדה המונית, (תאי גזים), פצצות אטום, רובוטים לוחמים, ותעשיות נשק, המשתייכים לעולם החופשי, הקפיטליסטי, נלחמים בקומוניזם העולמי, וברודנות, (רודן הוא כל מי שאינו תומך בארה"ב) צדיקים גמורים, וחסידי אומות העולם, ואינם פושעים!

  הרודן והרוצח סאדאם חוסין, שטבח בכורדים, ורדה בעמו, הוא הרשע המרושע. אבל האמריקאים, שפלשו וכבשו את עיראק ואפגניסטן, הרגו ורצחו המונים, השמידו תשתיות, וזרעו הרס רב, שודדים ועושקים את אוצרות הטבע של עיראק, הם הטובים והמושיעים. אבל כל עוד סאדם חוסין הטוב שרת את האימפריאליזם האמריקאי, טבח בכורדים ובאיראנים בנשק כימי, הוא לא היה רשע.

  פינושה, הרודן הצ'יליאני, שרדה באכזריות רבה בעמו, טבח ורצח אלפים, שנעלמו, ועד היום לא ידוע מה עלה בגורלם, (DESEPARESIDOS), איננו הרשע. הרשעים הם קורבנותיו הרבים, שנרצחו באכזריות, עונו, ונעלמו, בעזרת הסי. אי.אי, ו"מומחים" מישראל. (מומחים לרצח ולטבח), הרודן פינושה הוא ידידם של ארה"ב וישראל, שסיפק לישראל אורניום מועשר ורכש מהם נשק רב, ויעוץ צבאי ובטחוני. רודן שכזה איננו יכול להיות רשע.

  עבד אל נאצר, שכונה "הרודן המצרי", ("רודן", משום שפנה לסובייטים, ורכש מהם נשק), היה רשע מרושע, בגלל תמיכתו בברה"מ.

  מדינת ישראל, העשירה והחזקה, שמבצעת פשעי מלחמה, ומעשי זוועה, כדי לשמור על טוהר הגזע היהודי האשכנזי, מתנחלת בשטחים שכבשה, רומסת ומפרה את החוקים הבין לאומיים, איננה רודנות. מדינת ישראל ידידת ארה"ב, ולכן איננה נחשבת כרשעית.

  ברה"מ מיגרה את שלטון הצאר הרוסי, שדיכא את עמו, ועשק אותו. ברה"מ סייעה לעמים ולארצות רבות להשתחרר מעול הקולוניאליזם והאימפריאליזם, ולזכות בעצמאות, (קובה ומדינות נוספות). על כן כונתה ע"י ארה"ב ממלכת הרשע. ארה"ב, שכבשה, דיכאה ופלשה למדינות רבות (מקסיקו, ועוד), וביצעה הפיכות עקובות מדם, גזלה את אוצרות הטבע שלהם, וביצעה טבח המוני, בעזרת הסי.אי. אי וישראל, באמריקה המרכזית והדרומית, באפריקה ובאסיה, איננה נחשבת לממלכת הרשע. ברה"מ זכתה לכינוי ממלכת הרשע. גרמניה הנאצית – לא.

  נשאלת השאלה: מי ינצח, הטובים או הרשעים? התשובה: לא הטובים, ולא הרשעים. החזקים, שהם הטובים והחכמים, הם שמנצחים! החזקים, שיש להם צבא חזק, תעשיות נשק, ורודן אכזרי וצמא דם, ורובוטים, הם תמיד מנצחים!

  החזקים והעשירים, הברונים השודדים, בנקים, קבלנים, חברות מסחריות גדולות וחזקות, שגורפים הון עתק, מהמאיון העליון, (קפיטליזם חזירי!), פושעי מלחמה, סוחרי נשק וספסרי מות, פושעים פליליים, שנעזרים בסוללות של עורכי דין, שכובשים, מדכאים, רוצחים, רודים, מנצלים, משעבדים, עושקים, גונבים, מרמים, שודדים, אונסים, מפקיעים מחירים, מלינים את שכרם, בוזזים, סוחטים, מתעללים וטובחים את החלשים, השכירים והעניים, והרשעים, בעזרת עורכי דינם ובתי המשפט. לפי תורת הגזע וחוקי הטבע של האדמו"ר היטלר, הם הטובים והצודקים!, והקורבנות הם הרשעים.

  "אם עושק רש וגזל משפט וצדק תראה במדינה אל תתמה על החפץ כי גבוה מעל גבוה שומר וגבוהים עליהם" (קהלת ה' 6). (מקום המשפט שמה הרשע ומקום הצדק שמה הרשע" (קהלת ב' 16).

  הגברים החזקים, והטובים, מושלים ורודים בנשים החלשות והרעות, מכים, מתעללים, אונסים ורוצחים, סוחרים בנשים לזנות ושפחות מין, ועושים בנשים החלשות והרעות כרצונם, בחסות המשטרה ובתי המשפט. האשכנזים הלבנים הטובים והחזקים מקפחים, ומפלים את השחורים והרעים, את עדות המזרח והערבים, בחסות החוק.

  פושעים ובריונים, חזקים טובים ומוסריים, עבריני תנועה, שדורסים והורגים, (ובורחים), בעלי אגרוף ושררה, רוצחים שכירים, המטילים חיתתם על סביבתם, מתעללים, רומסים, גונבים, שודדים, סוחטים, אונסים ורוצחים את קורבנותיהם, שאינם יכולים להתגונן מפניהם. לחזקים, הפשע משתלם. משתלם מאוד. לחזקים, שנעזרים בעורכי דין חזקים, ושופטים רחמנים בני רחמנים, שמתחשבים בפושע, ודואגים מאוד לזכויותיו של הפושע, לרווחתו ולחירותו, הפשע מאוד משתלם. החלשים והרעים, קורבנות הפשע, מממנים לחזקים את עורכי דינם היקרים. לחזקים ולטובים יש אבא – "אבי האסירים". לחלשים ולרעים, ולקורבנות הפשע, אין אבא, והם מופקרים לגורלם האכזר, ונמקים במצוקתם הנוראית. חלש ורע לו – חזק וטוב לו. חזק מצרה נחלץ, ויבוא חלש תחתיו.

  חולשה וטיפשות זה פשע, פשע חמור ומתועב. בתי המשפט בישראל, מענישים בחומרה רבה את החלשים, במשפט צדק למופת, אור לגויים, לכבוד ולתפארת מדינת ישראל. ראו באתר שלי, http://www.cfoopalestine.org, בפרק:"משפט צדק למופת אור לגויים" .

  האדם החזק והטוב, רודה, שוחט בעלי חיים, אוכל את בשרם, כולא אותם בתנאים מחפירים, בצפיפות נוראית, בזוהמה, מעביד אותם בפרך תמורת מזון תפל ודל, ומבצע בהם ניסויים סדיסטיים, מחרידים וזוועתיים, שגורמים לחיות סבל נוראי, ומוות.

  מלחמת בני אור החזקים, הלבנים, העשירים והנאורים, שנעזרים ברובוטים – בבני חושך החלשים, השחורים, העניים, הנחותים, והרשעים, שאין להם רובוטים.

  אילו היה אדולף היטלר קם מקברו, והיה מבקר בארץ ישראל השלמה והקדושה, כאורח ממשלת ישראל, (כל הממשלות), היה מתלהב מאוד, ונפעם מהמפעל הציוני, מהפערים החברתיים העצומים, מאפליית וקיפוח הערבים, מתעשיות המוות, מהצבא הציוני, מהכיבוש ומהדיכוי, מההתנחלויות, מהשבחת הגזע של עם האדונים היהודי, (eugenics), והיה מתקשה להאמין למראה עיניו, שתלמידיו-קורבנותיו לשעבר, התעלו מעל מורם ורבם. ככתוב בתורתכם הקדושה והתמימה:"מכל מלמדי – השכלתי".

  אם ירצה השם, ובעזרת השם, הנשק והכסף, תזכו, כשיבוא המשיח, במהרה בימכם אמן, להגשים את חזונו של זבוטינסקי, בנושא השבחת הגזע היהודי: "בדם וביזע, יקום לנו גזע, גאון (גאון???), ונדיב (נדיב???) ואכזר!!!". (מאוד אכזר). (חזונו של זבוטינסקי יתגשם, אם בכלל, רק כשיבוא המשיח. אבל המשיח לא בא, ולא יבוא בכלל. על כן יתגשם חזונו של זבוטינסקי בצורה קצת שונה "בדם וביזע יקום לנו גזע עם פרוטזה", ואם הזנחה ומצוקה קשה, וסבל נוראי של הפצועים, הנכים ופגועי הנפש, שיוזנחו ויופקרו לגורלם האכזר).

  מחשבות צדיקים – מירמא, תחבולות רשעים – משפט. משפט צדק למופת אור לגויים. לכבוד ולתפארת מדינת ישראל. שקר החוק והבל הצדק – אישה זונה היא תתהלל.

  צדיק אתה יהוה, משפטים אדבר:"דרך חזקים צלחה". "כל חזק – מלך".
  עד מתי חזקים יעלוזו, ועד מתי חלשים יסבולו? תשובה, לנצח!, לעולם!, לתמיד!.
  שבתאי לוי, רשע, לא סוציאליסט.

  שבתאי לוי ההגנה 5 רמת גן 52262 lshabtay@netvision.net.il


להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s
בקצרה

 • @israzohar @TheOmerOne האם הטורניר התקיים בסוף בסידני? 25 minutes ago
 • @DenisVi אפילו אין לי כוח לבדוק אם המגזין הזה הוא שמאלני מטומטם או ימני מטומטם 1 hour ago
 • האם יכול להיות שמלחמת יום הכיפורים היא המלחמה המתועדת בהיסטוריה? היש מילה שנאמרה במהלכה ולא הוקלטה וממתינה במרתף כלשהו לחשיפות הדו שנתיות? 2 hours ago
 • מעניין שציוץ השקר הדבילי של גד"א על אודי הירש רוטווט על ידי ינון מגל - שבוודאי יודע מה הציוץ הזה שווה 2 hours ago
 • @michaelzil @Elky_Bergstein חחחחח המוסלמים הפרימטיביים האלה הם לא נותנים לנשים להשתתף בטקסים דתיים. לא כמו אצלנו הי… twitter.com/i/web/status/1… 2 hours ago

%d בלוגרים אהבו את זה: